Bizi Hemen Arayın
Hemen Ara
Kurumsal

Kurumsal

Koşer hizmetleri, kaliteli koşer sertifikasyonu ve koşer denetimini kurumsal mecralarda sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında endüstriyel ve küçük işletme koşer sertifikasyonu bulunmaktadır. Türkiye’de uluslararası geçerliliğe sahip belgelendirme ile hizmetler veriyoruz. Uzun yılları aşkın deneyimiyle Koşer ajansımız, koşer işletmelerin ve koşer tüketicilerinin ihtiyaç ve gereksinimleri konusunda gerçekçi ve profesyonel bir anlayışa sahiptir. Güvenilir koşer sertifikasyonunu en samimi, en sıcak ve en uygun fiyatlı şekilde sunmak için çalışıyoruz. Ticari markamız olan sembolümüz dünya çapındaki tüm büyük koşer sertifikasyon kurumları tarafından tanınmakta ve onaylanmaktadır. Hizmetlerimiz, Koşer Yasalarına dayanan kaşerut standartlarına bağlı kalmakta ve sertifikalı ürünlerimizin piyasadaki en yüksek standartları karşılamasını sağlamak için diğer kurumlarla yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Koşer denetim süreci sırasında üretimi engelleyecek veya yavaşlatacak her şeyi en aza indirmek için yorulmadan çalışıyoruz. Zamanlama programlarının ve üretim son tarihlerinin hassasiyetini gerçekten anlıyoruz ve üretkenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok esnek bir politikamız bulunmaktadır.

Koşer Enstitüsü, Haham Levinger ve Haham Goelman rehberliğinde çalışmaktadır. Enstitü, çeşitli hahamların genel halakik konuları tartışmalarının yanı sıra, shiurim için kaynak materyallere erişim ve bireylerin sorularına yanıt bulmaları için paha biçilmez bir kaynaktır. Koşer sertifikasyonuna yaptıkları yatırımı en üst düzeye çıkarmak isteyen şirketler, geleneksel Yahudi marketlerinde dağıtım ve satış yapmayı düşünmelidir. Sadece koşer ürün satan bu marketler koşer tüketicilere ulaşmak için verimli ve etkili bir araçtır. Bununla birlikte, koşer gıda satışlarının tahmini %80'i geleneksel Yahudi pazarının dışında gerçekleşmektedir. Yahudi olmayan tüketiciler koşer gıdayı algılanan sağlık nedenleri, hayvan refahı kaygıları, vejetaryenlik, gıda güvenliği veya diyet kısıtlamaları nedeniyle satın almaktadır. Bizim görevimiz ise hem ticari anlamda müşterilerimizi memnun etmek hem de manevi sağlığı korumaktır.

Koşer sertifikasyon kurumumuz koşer ile ilgili çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Birçoğunun kapsamlı üreticilerin bileşenlerini kontrol edebilecekleri ürün veritabanları koşerdir. Üretim denetimi ve üretim tesislerindeki kontrollerimiz tedarikçilerin koşer gerekliliklerine uymasını sağlamak için standart hizmetlerdir. Kurumumuzun sunduğu hizmetler ile alakalı daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Üretim ekipmanlarının ve nakliye konteynerlerinin kurallara uygun temizlenmesi ve sterilize edilmesi koşer yasasının bir parçasıdır. Ve biz bu yasaları titizlikle işletmelere entegre edebiliriz. Koşer sertifikasyon ajansımız ile çalışmanın avantajlarından biri, gıda şirketlerinin tarafımızca sertifikalandırılmayı tercih etmesidir. Çünkü uluslararası bir geçerliliğe sahiptir. Gıda şirketlerinin kosher belgelendirme için bizi seçmesinin yaygın nedenleri arasında yerel itibar, uygun sertifika fiyatları ve farklı standartlar yer almaktadır. Bazı durumlarda, bir şirketin tüketici tabanı yereldir. Bu nedenle yerel pazardaki insanların tanıdığı ve saygı duyduğu bir yerel koşer ajansından alınan bir mühür en iyi seçim olmaktadır. Şirketler dağıtımları ulusal veya uluslararası düzeye çıkana kadar veya çıktıktan sonra bizimle birlikte uzun süreler boyunca çalışabilir. Ayrıca, kurumumuz titiz sertifika konusunda üstün standartlara sahiptir. Bu nedenle şirketler zaman ve enerjiden tasarruf etmek için bizimle birlikte çalışabilirsiniz.

SEO Yönetimi